Duke treguar 22 rezultate

Best
Seller

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues dhe hidratues me 1% Bakuchiol, 1% Centella dhe 1% Peptide
50ml

2,000 L

Elyn’s Lab
ALL IN
Hidratues i lehte ne trajte Xhel-kremi per lekura mikse dhe te yndyrshme
100ml

1,700 L

Timeless Skincare
ARGAN OIL 100% PURE
Vaj shumëfunksional hidratues dhe qetësues për fytyrën, flokët dhe trupin
30ml

1,500 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
BARRIER RESTORING HYDRATING Cream
Krem hidratues me 0.1% Ceramide, 0.1% Centella, 5% Ac. Hialuronik dhe 3% ACE Complex
50ml

2,100 L

TRANSPARENT Lab
CERAMIDE REPAIR MOISTURIZER
Hidratues riparues me 1% Ceramide, 0.2% Centella, 3% Ac. Hialuronik
30ml

2,200 L

THERAMID®
CERAMIDE TREATMENT
Trajtim intensiv me 3% Ceramide, Ectoine dhe Cica
30ml

3,900 L

Timeless Skincare
HA MATRIXYL®️ 3000 W/ CUCUMBER SPRAY
Spray hidratues dhe antirrudhë me Peptide, Ac. Hialuronik dhe Kastravec që mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm
100ml

2,000 L

Timeless Skincare
HA MATRIXYL®️ 3000 W/ LAVENDER SPRAY
Spray hidratues dhe antirrudhë me Peptide, Ac. Hialuronik dhe Lavandër që mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm
100ml

2,000 L
Out of stock

Timeless Skincare
HA MATRIXYL®️ 3000 W/ ORANGE SPRAY
Spray hidratues dhe antirrudhë me Peptide, Ac. Hialuronik dhe Portokall që mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm
100ml

2,000 L

Timeless Skincare
HA MATRIXYL®️ 3000 W/ ROSE SPRAY
Spray hidratues dhe antirrudhë me Peptide, Ac. Hialuronik dhe Trëndafil që mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm
100ml

2,000 L
SALE!
Up to 100%

THERAMID®
HAPCA FILLER
Trajtim intensiv me Acid Hialuronik
30ml

3,900 L

Timeless Skincare
HYALURONIC ACID + VITAMIN C SERUM
Serum hidratues dhe antioksidues i cili parandalon linjat, rrudhat dhe njëtrajtëson tonin e lëkurës
30ml

2,200 L

Timeless Skincare
HYALURONIC ACID 100% PURE
Super dozë e karikuar me 100% Ac. Hialuronik të pastër për hidratim maksimal të lëkurës
30ml

1,400 L
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
NIACINAMIDE GLOW Cream
Krem hidratues me 5% Niacinamide, 0.1% Ceramide
50ml

1,900 L

TRANSPARENT Lab
OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT
Maskë rigjeneruese për buzët me 3% Ac. Hialuronik + 0.5% Ceramide (gjatë natës)
15ml

1,200 L

Elyn’s Lab
PEPTIDE COCKTAIL
Krem hidratues dhe antirrudhe me 4% Peptide dhe Antioksidante
50ml

1,600 L

TRANSPARENT Lab
PURE GLYCERIN FACE Serum
Serum hidratues me 15% Glicerine + 5% Aminoacide
50ml

1,700 L

Elyn’s Lab
QUEEN OF HYDRATION
Serum super hidratues me 1% acid hialuronik I cili deperton ne thellesi te lekures falë 5 formave molekulare
30ml

1,300 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
RETINAL AGE REVERSE Cream
5% Retinal i inkapsuluar, 2% Peptide Complex dhe 1% Bakuchiol
50ml

2,300 L

Timeless Skincare
SQUALANE OIL 100% PURE
Vaj shumëfunksional për fytyrën, flokët dhe trupin që trajton dhe mbron lëkurën pa jetë
30ml

1,500 L

Timeless Skincare
VITAMIN B5 SERUM
Serum me B5 i cili qetëson lëkurën e irrituar, zbeh skuqjet dhe njollat e akneve
30ml

2,200 L

Acnemy®
ZITCONTROL®
Hidratues dhe Trajtues per fytyra te prirura ndaj akneve
40ml

2,100 L
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.