Transparent LAB

Teknologji te patentuara

Theramid®

Trajtime Intensive

Acnemy®

Kujdesi i plote ndaj akneve

Timeless Skincare
BODY+ME

Brandet e Una Pharma!

Zgjidhni kategorine tuaj!

20%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
LIGHTWEIGHT SUNSCREEN SPF50+
SPF e lehte fluide ne trajte serumi me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50+ & PPD33)
100ml

Original price was: 2,800 L.Current price is: 2,240 L.
Best
Seller

Timeless Skincare 🇺🇸
20% VITAMIN C + E FERULIC ACID SERUM
Vitamin C e Pastër (Acid Ascorbic) për efekt antioksidues, antirrudhë dhe antinjollë
30ml / 50ml

2,500 L3,300 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
EYE REPAIR Serum
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

1,900 L
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
NIACINAMIDE GLOW Cream
Krem hidratues me 5% Niacinamide, 0.1% Ceramide
50ml

1,900 L
Best
Seller

Acnemy® 🇪🇸
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

2,000 L
Best
Seller

Acnemy® 🇪🇸
POSTZIT®
Serum kunder shenjave dhe akneve
30ml

1,900 L
Best
Seller

THERAMID® 🇪🇸
AZID
Trajtim intensiv me 15% Acid Azelaik (forme e paster), Carnosine dhe Oatmeal koloidal
30ml

3,900 L
Best
Seller

THERAMID® 🇪🇸
CLINICAL VITAMIN A
Trajtim intensiv me Retinoide (Retinal 0.1%, Retinol 0.3%, Granactiv Retinoid 5%)
30ml

3,900 L
Best
Seller

THERAMID® 🇪🇸
C-TETRA E.F.
Trajtim intensiv me 20% Vitamin C ne tre forma, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

3,900 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
OIL BASED Cleanser
Lares me baze vajore me 3% Squalene + 1% Vit E
200ml

2,200 L
Best
Seller

BODY+ME 🇭🇺
ANTI-AGING BODY TREATMENT WITH 0.1% RETINAL
Trajtim i fuqishëm antirrudhë me 0,1% Retinal, 4% Glicerinë dhe 0.5% Allantoin për qafën, dekoltenë, duart dhe gjithë trupin
300ml

1,800 L
Best
Seller

BODY+ME 🇭🇺
PROBLEM-SOLVING BODY CLEANSER WITH 2%BHA
Larës trajtues per aknet e trupit dhe pikat e zeza me 2%BHA (Ac. Salicilik) dhe 0.5%PHA (Glukonolaktone)
300ml

900 L
20%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
ROSE CALMING Cleanser (PH 5.5)
Lares i bute me 5% Centella + 5% Aloe Vera edhe per lekurat shume te ndjeshme
150ml

Original price was: 1,600 L.Current price is: 1,280 L.
20%
Best
Seller

Acnemy® 🇪🇸
ZITCLEAN®
Larës xhel për fytyrën me 1% Ac. Salicilik, 0.1% Quora Noni dhe 3% Azeloglicine (Ac. Azelaic + Glicine)
150ml

Original price was: 1,300 L.Current price is: 1,040 L.

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
BLEMISH CONTROL BHA Cleanser PH 3.5
Lares me 2% BHA dhe 5% Glicerine per lekura adulte me tendence akneike
150ml

1,600 L

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
PHA SOFT PEELING Cleanser
Lares me PHA+BHA (5% Gluconolactone + 1% Ac. Salicilik)
150ml

1,600 L

Acnemy® 🇪🇸
ZITCALM® Cleanser
Larës qetësues kundër skuqjeve
150ml

1,200 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
OIL BASED Cleanser
Lares me baze vajore me 3% Squalene + 1% Vit E
200ml

2,200 L
Out of stock

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
UREA FACE CLEANSER
Lares ne trajte qumeshti me 5% Urea per pastrim te thelle qe nuk e le lekuren e thate
200ml

1,700 L

Elyn’s Lab 🇭🇺
MUST HAVE
Lares i bute ne trajte xheli i cili pastron thellesisht lekuren tuaj pa e thare apo irrituar ate
100ml

900 L

Elyn’s Lab 🇭🇺
GAME CHANGER
Lares me bazë vajore per pastrimin e makeup, SPF dhe yndyres se grumbulluar ne pore
100ml

1,100 L
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
NIACINAMIDE GLOW Cream
Krem hidratues me 5% Niacinamide, 0.1% Ceramide
50ml

1,900 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
BARRIER RESTORING HYDRATING Cream
Krem hidratues me 0.1% Ceramide, 0.1% Centella, 5% Ac. Hialuronik dhe 3% ACE Complex
50ml

2,100 L
20%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues dhe hidratues me 1% Bakuchiol, 1% Centella dhe 1% Peptide
50ml

Original price was: 2,000 L.Current price is: 1,600 L.
Best
Seller

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
RETINAL AGE REVERSE Cream
5% Retinal i inkapsuluar, 2% Peptide Complex dhe 1% Bakuchiol
50ml

2,300 L
Out of stock

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
UREA FACE CREAM
Hidratues me 5% Urea per lekurat e thata dhe te dehidratuara
50ml

1,800 L

Acnemy® 🇪🇸
ZITCONTROL®
Hidratues dhe Trajtues per fytyra te prirura ndaj akneve
40ml

2,100 L

Elyn’s Lab 🇭🇺
ALL IN
Hidratues i lehte ne trajte Xhel-kremi per lekura mikse dhe te yndyrshme
100ml

1,700 L

Elyn’s Lab 🇭🇺
PEPTIDE COCKTAIL
Krem hidratues dhe antirrudhe me 4% Peptide dhe Antioksidante
50ml

1,600 L
20%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
LIGHTWEIGHT SUNSCREEN SPF50+
SPF e lehte fluide ne trajte serumi me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50+ & PPD33)
100ml

Original price was: 2,800 L.Current price is: 2,240 L.
20%

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
INVISIBLE SUNSCREEN SPF50+
SPF me teksture transparente dhe finish velvet / dry touch, mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50+ & PPD45)
100ml

Original price was: 2,800 L.Current price is: 2,240 L.
Best
Seller

Acnemy® 🇪🇸
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

2,000 L

Elyn’s Lab 🇭🇺
ALL IN
Hidratues i lehte ne trajte Xhel-kremi per lekura mikse dhe te yndyrshme
100ml

1,700 L
Best
Seller

Timeless Skincare 🇺🇸
10% VITAMIN C + E FERULIC ACID SERUM
Vitamin C e Pastër (Acid Ascorbic) për efekt antioksidues, antirrudhë dhe antinjollë
30ml / 50ml

2,500 L3,300 L
Best
Seller

Timeless Skincare 🇺🇸
20% VITAMIN C + E FERULIC ACID SERUM
Vitamin C e Pastër (Acid Ascorbic) për efekt antioksidues, antirrudhë dhe antinjollë
30ml / 50ml

2,500 L3,300 L
Best
Seller

THERAMID® 🇪🇸
C-TETRA E.F.
Trajtim intensiv me 20% Vitamin C ne tre forma, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

3,900 L

THERAMID® 🇪🇸
LINO-8
Trajtues intensiv me perqendrim te larte antioksidantesh (8% Vit. F, 1% Vit. K, 1% Q10)
30ml

3,900 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
SUPER C Serum
5% Vitamine C + 5% Acid Hialuronik per linjat e holla dhe lekure me te forte
30ml

2,200 L

TRANSPARENT Lab 🇪🇸
PROTECT + CORRECT Serum
Serum antioksidant me 5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE
30ml

2,100 L

Elyn’s Lab 🇭🇺
PIGMENT C-CONTROL
10% Vitamin C + Peptide per efekt te fuqishëm zbardhues, antirrudhe dhe antioksidues. Efektiv ne parandalimin e akneve.
30ml

1,500 L

Niche Beauty Lab

Niche Beauty Lab eshte brandi inovator i kujdesit te lekures! Bazuar ne Spanje, laboratoret e NBL krijojne produkte revolucionare me teknologji te patentuara te cilat ne thelb kane nje mission: TRANSPARENCEN! Nanobioteknologjia ne produktet tona, vjen nga laboratoret tane permes nje teknologjie te patentuar te formulimit te produkteve nepermjet enkapsulimit. Substancat aktive jane te mbeshtjella ne liposome, te cilat e lirojne aktivin vetem kur arrin ne shtresen e lekures te paracaktuar duke rritur keshtu efikasitetin e cdo perberesi dhe shmangur irritimet.

Shiko Produktet

BODY+ME

Kujdesja e trupit është po aq e rëndësishme sa e fytyrës. Asnjë nga ne nuk dëshiron që futyra të ngjajë e re dhe zona e qafës të jete plotë rrudha e kështu me rradhë për çdo pjesë të trupit. Ndaj ne kemi zgjidhjen për ju!

BODY+ME merr një qasje unike komplekse për kujdesin e ndërgjegjshëm të trupit, duke ofruar zgjidhje të fokusuara, me përbërës shumë të kombinueshme që mund të ndërlidhen me njëra tjetrën për të ndërtuar një rutinë të plotë.

Shiko Produktet

Timeless Skincare

Timeless Skin Care është i përkushtuar për krijimin e zgjidhjeve të avancuara të kujdesit të lëkurës me cilësi dhe vlerë të jashtëzakonshme. Çdo produkt është projektuar dhe punuar me kujdes për të promovuar lëkurë të gjallë dhe të shëndetshme. Me përqendrime të larta të përbërësve aktivë të studiuar klinikisht, serumet dhe produktet e specializuara të kujdesit për lëkurën rritin shëndetin, zhdukin shenjat e plakjes dhe mbrojnë nga dëmtimet e ardhshme. Formulat tona të pastra dhe të thjeshta mund të përdoren të vetme ose të përfshihen në çdo rutinë të kujdesit të lëkurës për përfitime shtesë.

Shiko Produktet