Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares / OIL BASED Cleanser Lares me baze vajore me 3% Squalene + 1% Vit E 200ml

Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares / OIL BASED Cleanser Lares me baze vajore me 3% Squalene + 1% Vit E 200ml

OIL BASED Cleanser

 

Pastroni thellësisht poret me larësin me bazë vaji, një pastrues i butë që do të përmirësojë rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës duke e bërë lëkurën më të lëmuar, më të butë dhe më të hidratuar.

Një formulë e butë që emulsifikohet në kontakt me ujin për te tretur dhe hequr lehtësisht papastërtitë dhe grimin nga sytë dhe fytyra. Nuk e than lëkurën dhe nuk lë ndjesi yndyre, duke e bërë kështu larësin ideal për të gjitha llojet e lëkurës, nga më të yndyrshmet deri tek ato më të ndjeshmet.

2,200 L

In stock

Përmban Squalane dhe vitaminë E, për të hidratuar dhe mbajtur lëkurën të mbrojtur nga dëmtimet nga radikalet e lira falë fuqisë së saj antioksiduese.

Pastron në thellësi, heq make-up-in, SPF-ne dhe yndyren e tepert nga poret.

Njekohesisht nuk than lekuren por lë të butë, me shkëlqim dhe pa papastërti.

Shqetësimi i lëkurës: Lëkurë sensitive

Lloji i lëkurës: Për të gjitha llojet e lëkurës

Kur aplikohet: Në rutinën e mbrëmjes

  • Larës vajor
  • Pa parfume

Perberesit kryesore:

3% Squalane
2% Abyssinian Oil
1% Vitamin E

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Mund t'ju pelqejne…

TRANSPARENT Lab
PHA SOFT PEELING Cleanser
Lares me PHA+BHA (5% Gluconolactone + 1% Ac. Salicilik)
150ml

1,600 L

Acnemy®
ZITCALM® Cleanser
Larës qetësues kundër skuqjeve
150ml

1,200 L

TRANSPARENT Lab
BLEMISH CONTROL BHA Cleanser PH 3.5
Lares me 2% BHA dhe 5% Glicerine per lekura adulte me tendence akneike
150ml

1,600 L
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
BALANCING PEEL
Toner Eksfoliues i fuqishem me 6%AHA + 2%BHA (Ac. Glikolik + Salicilik)
120ml

1,900 L
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
ROSE CALMING Cleanser (PH 5.5)
Lares i bute me 5% Centella + 5% Aloe Vera edhe per lekurat shume te ndjeshme
150ml

1,600 L
Best
Seller

Acnemy®
ZITCLEAN®
Larës xhel për fytyrën me 1% Ac. Salicilik, 0.1% Quora Noni dhe 3% Azeloglicine (Ac. Azelaic + Glicine)
150ml

1,300 L

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.