Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Antirrudhe / SUPER C Serum 5% Vitamine C + 5% Acid Hialuronik per linjat e holla dhe lekure me te forte 30ml

Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Antirrudhe / SUPER C Serum 5% Vitamine C + 5% Acid Hialuronik per linjat e holla dhe lekure me te forte 30ml

SUPER C Serum

 

Përqendrimi më i lartë i përbërësve kundër plakjes me sistemin më të mirë të shpërndarjes në lëkurën tuaj për të siguruar efikasitet maksimal. Ky është serumi ynë super anti-plakje, një koktej i fuqishëm, i cili ndihmon në parandalimin dhe korrigjimin e shenjave kryesore të plakjes, i bazuar në Acidin Hyaluronik, Vitaminë C dhe Acid Ellagic, i cili depërton thellë në lëkurë. Përfitoni një lëkurë me më shumë elasticitet, shkëlqim, uniformitet dhe qëndrueshmëri, vetëm me një produkt të vetëm. Bëjeni lëkurën dukshëm më të re dhe më të rivitalizuar.

2,200 L

In stock

Shqetësimi i lëkurës: Lëkurë me rrudha

Lloji i lëkurës: Për të gjitha llojet e lëkurës

Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes

Perberesit kryesore:

5% Encapsulated Hyaluronic Acid* (*0.1% Pure Hyaluronic Acid)
5% Encapsulated Vitamin C* (*0.15% Pure Vitamin C)
3% Encapsulated Ellagic Acid* (*0,1% Pure Ellagic Acid)

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Mund t'ju pelqejne…

Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
OIL PATROL Serum
Serum Matifikues me 10% Niacinamide per te balancuar yndyren
30ml

2,000 L

THERAMID®
DERMA PEPTIDES
Trajtim intensiv me 22% Multi-Peptide
30ml

3,900 L
Best
Seller

THERAMID®
C-TETRA E.F.
Trajtim intensiv me 20% Vitamin C ne tre forma, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

3,900 L
Best
Seller

Acnemy®
POSTZIT®
Serum kunder shenjave dhe akneve
30ml

1,900 L

TRANSPARENT Lab
PROTECT + CORRECT Serum
Serum antioksidant me 5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE
30ml

2,100 L

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.