Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Antirrudhe / PROTECT + CORRECT Serum Serum antioksidant me 5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE 30ml

Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Antirrudhe / PROTECT + CORRECT Serum Serum antioksidant me 5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE 30ml

PROTECT + CORRECT Serum

 

Serum antioksidant që absorbohet shpejt. Formuluar me vitamina A, C dhe E, Acid Ferulik, Tumeric dhe Resveratrol. Një kombinim i përkryer i përbërësve që përmirësojnë pamjen e përgjithshme të lëkurës, duke e rinovuar dhe duke e rimbushur lëkurën me antioksidantë për të parandaluar shfaqjen e rrudhave të reja.

2,100 L

In stock

 

Shqetësimi i lëkurës: Rrudha dhe Mbrojtje nga Dielli

Lloji i lëkurës: Për të gjitha llojet e lëkurës

Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes

  • Trajtë ujore
  • Pa parfume

Perberesit kryesore:

5% Encapsulated Resveratrol* (*0.15% Pure Resveratrol)
3% Encapsulated Ferulic Acid* (*0.09% Pure Ferulic Acid)
3% Turmeric
2% ACE Complex

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Mund t'ju pelqejne…

Best
Seller

TRANSPARENT Lab
SUPER C Serum
5% Vitamine C + 5% Acid Hialuronik per linjat e holla dhe lekure me te forte
30ml

2,200 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR Serum
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

1,900 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
GENTLE REJUVENATION Serum
Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide)
30ml

2,300 L
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
OIL PATROL Serum
Serum Matifikues me 10% Niacinamide per te balancuar yndyren
30ml

2,000 L
Best
Seller

THERAMID®
C-TETRA E.F.
Trajtim intensiv me 20% Vitamin C ne tre forma, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

3,900 L

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.