Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Kujdesi per Syte / EYE REPAIR Serum Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide 15ml

Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Kujdesi per Syte / EYE REPAIR Serum Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide 15ml

EYE REPAIR Serum

 

Serum i fuqishëm trajtues i zonës rreth syve me veti anti-rrudhë, hidratuese dhe njëtrajtesuese të ngjyrës poshtë syve (zbehje e rrathëve të zinj). Rivendos nivelet e hidratimit, nxit prodhimin e kolagjenit dhe lufton tonin e pabarabartë të lëkurës për të rikthyer pamje energjike dhe efekt mbushës në lëkurën më të hollë dhe më delikate të fytyrës, zonën e konturit të syve. Fale permbajtjes komplekse me 0.1% retinol te inkapsuluar – serumi konsiderohet itensiv dhe me efikasitet te larte, por pa shkaktuar irritime te zones rreth syve, Formula plotesohet me Vitamin C – e cila ka efekt zbardhues te rratheve te zinj dhe me Niacinamide – me efekt forcues dhe hidratues te zones rreth syve.

Serumi ideal per te trajtuar te gjitha problematikat e zones rretth syve.

1,900 L

In stock

Shqetësimi i lëkurës: Rrudhat, rrathët e zinj, enjtjet poshte syrit

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës

Kur aplikohet: Në rutinën e mbrëmjes. Përdorim i përditshëm

pH 5.3 – 5.8

Perberesit kryesore:

5% Niacinamide
3% Vitamin C (e inkapsuluar)
3% RevitalEyes®
0,1% Retinol

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Mund t'ju pelqejne…

Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
OIL PATROL Serum
Serum Matifikues me 10% Niacinamide per te balancuar yndyren
30ml

2,000 L

THERAMID®
ADVANCED EYE TREATMENT
Trajtim intensiv per syte me 5% Peptide, 5% Ceramide dhe 0.1% Retinol
15ml

3,400 L

TRANSPARENT Lab
DE-BLOAT SOOTHING EYE Serum
Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve (3% RevitalEyes® + 3% Kafeine)
15ml

1,800 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
GENTLE REJUVENATION Serum
Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide)
30ml

2,300 L

HAIRVEST®
EYELASH GROWTH
Serum per rritjen e Qerpikeve
8ml

1,900 L

TRANSPARENT Lab
PROTECT + CORRECT Serum
Serum antioksidant me 5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE
30ml

2,100 L

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.