Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Kujdesi per Syte / DE-BLOAT SOOTHING EYE Serum Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve (3% RevitalEyes® + 3% Kafeine) 15ml

Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Kujdesi per Syte / DE-BLOAT SOOTHING EYE Serum Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve (3% RevitalEyes® + 3% Kafeine) 15ml

DE-BLOAT SOOTHING EYE Serum

 

Serumi perfekt i syve për të nisur ditën me energji. Serum rivitalizues që trajton zonën rreth syve, rrudhat, rrathët e zinj dhe qeset. Bazuar në vitaminën K1, ideale për parandalimin dhe korrigjimin e shfaqjes së qeseve dhe rrathëve të zinj.

Revital eyes – një dekongjesant i fuqishëm dhe stimulues i qarkullimit, dhe

Kafeina – injeksioni përfundimtar i energjisë që ju nevojitet për të hequr qafe lodhjen në sytë tuaj.

I pasur me vitamina, antioksidantë dhe përbërës të tjerë qetësues dhe riparues. Serum parandalues ​​dhe korrigjues për të gjitha llojet e lëkurës që mund të fillojnë që në mesin e viteve të njëzeta.

1,800 L

In stock

Tekstura e De-Bloat është e mëndafshtë, zbutëse, perthithet shpejt, hidratuese dhe jashtëzakonisht e butë. Qëndron shumë mire si bazë makeup-I në zonën rreth syve.

Shqetësimi i lëkurës: Qeskat poshtë syve dhe rrathët e zinj

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës

Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit. Përdorim i përditshëm

pH 5 – 5.3

Perberesit kryesore:
5% Vitamin K1 (e inkapsuluar)

3% Kafeinë (e inkapsuluar)
3% RevitalEyes®

 

 

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Mund t'ju pelqejne…

Best
Seller

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues dhe hidratues me 1% Bakuchiol, 1% Centella dhe 1% Peptide
50ml

2,000 L

HAIRVEST®
EYELASH GROWTH
Serum per rritjen e Qerpikeve
8ml

1,900 L
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
NIACINAMIDE GLOW Cream
Krem hidratues me 5% Niacinamide, 0.1% Ceramide
50ml

1,900 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
SUPER C Serum
5% Vitamine C + 5% Acid Hialuronik per linjat e holla dhe lekure me te forte
30ml

2,200 L

THERAMID®
ADVANCED EYE TREATMENT
Trajtim intensiv per syte me 5% Peptide, 5% Ceramide dhe 0.1% Retinol
15ml

3,400 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR Serum
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

1,900 L

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.