Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Hidratues / NIACINAMIDE GLOW Cream Krem hidratues me 5% Niacinamide, 0.1% Ceramide 50ml

Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Hidratues / NIACINAMIDE GLOW Cream Krem hidratues me 5% Niacinamide, 0.1% Ceramide 50ml

NIACINAMIDE GLOW Cream

 

Kremi Niacinamide Glow është ne trajte xheli – teksture e ehte qe qendron komode ne lekure. Formuluar me 5% Niacinamide, perqendrim perfekt për hidratimin, ndriçimin, unifikimin e tonit të lëkurës dhe minimizimin e pamjes se poreve.

1,900 L

Out of stock

Formule e lehtë e xhel-kremi me efekt ndriçues përmban 5% niacinamide (vitaminën B3) e njohur per vetite e jashtezakonshme ne lekure, si:
– minimizimi i pamjes se poreve,
– njetrajtesim i tonit te lekures,
-forcim i barrieres dhe
– balancues i nivelit te hidratimit dhe yndyres.
Formula e tij plotësohet nga një kompleks aminoacidesh dhe ceramidesh te cilat jane 2 përbërës të fuqishëm aktivë, të aftë për të përmirësuar funksionin e barrierës dhe për të parandaluar dehidratimin dhe thatësinë e lëkurës.
Lëkura merr shkëlqim, ngjyre te njetrajteshme dhe qëndrueshmëri direkt pas aplikimit të parë.
Shqetësimi i lëkurës: Tharje
Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes. Perdorim i perditshem,
pH <5 – 5.3
Perberesit kryesore:
5% Niacinamide
2% Amino Acid Complex
0,1% Ceramide

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Mund t'ju pelqejne…

Best
Seller

TRANSPARENT Lab
BARRIER RESTORING HYDRATING Cream
Krem hidratues me 0.1% Ceramide, 0.1% Centella, 5% Ac. Hialuronik dhe 3% ACE Complex
50ml

2,100 L

TRANSPARENT Lab
CERAMIDE REPAIR MOISTURIZER
Hidratues riparues me 1% Ceramide, 0.2% Centella, 3% Ac. Hialuronik
30ml

2,200 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues dhe hidratues me 1% Bakuchiol, 1% Centella dhe 1% Peptide
50ml

2,000 L

Acnemy®
ZITCONTROL®
Hidratues dhe Trajtues per fytyra te prirura ndaj akneve
40ml

2,100 L

TRANSPARENT Lab
PURE GLYCERIN FACE Serum
Serum hidratues me 15% Glicerine + 5% Aminoacide
50ml

1,700 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
RETINAL AGE REVERSE Cream
5% Retinal i inkapsuluar, 2% Peptide Complex dhe 1% Bakuchiol
50ml

2,300 L

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.