Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Hidratues / CERAMIDE REPAIR MOISTURIZER Hidratues riparues me 1% Ceramide, 0.2% Centella, 3% Ac. Hialuronik 30ml

Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Hidratues / CERAMIDE REPAIR MOISTURIZER Hidratues riparues me 1% Ceramide, 0.2% Centella, 3% Ac. Hialuronik 30ml

CERAMIDE REPAIR MOISTURIZER

 

Një serum jashtëzakonisht hidratues i zhvilluar me ceramide me bazë bimore, të cilat ndihmojnë në rivendosjen e niveleve të hidratimit së lëkurës dhe riparimin e shtresës së saj hidrolipidike. Formuluar me nanovezikula shumë depërtues të Acidit Hyaluronik, të krijuar për të hidratuar nga brenda dhe për të stimuluar sintezën e kolagjenit.

2,200 L

In stock

Falë formulës së tij ultra-hidratuese, mund ta përdorni si hapin e fundit të rutinës suaj ose ta kombinoni me kremin tuaj të ditës/natës për të përfunduar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës.
Shqetësimi i lëkurës: Tharje e lëkurës
Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes. Perdorim i perditshem
pH  5.3 – 5.8
Perberesit kryesore:
3% Encapsulated Hyaluronic Acid* (*0,06 Pure Hyaluronic Acid)
1% Ceramide Complex
0,5% Ectoine
0,1% Madecassoside

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Mund t'ju pelqejne…

THERAMID®
CERAMIDE TREATMENT
Trajtim intensiv me 3% Ceramide, Ectoine dhe Cica
30ml

3,900 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
GENTLE REJUVENATION Serum
Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide)
30ml

2,300 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
BARRIER RESTORING HYDRATING Cream
Krem hidratues me 0.1% Ceramide, 0.1% Centella, 5% Ac. Hialuronik dhe 3% ACE Complex
50ml

2,100 L

THERAMID®
DERMA PEPTIDES
Trajtim intensiv me 22% Multi-Peptide
30ml

3,900 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
RETINAL AGE REVERSE Cream
5% Retinal i inkapsuluar, 2% Peptide Complex dhe 1% Bakuchiol
50ml

2,300 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR Serum
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

1,900 L

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.