Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Kujdesi i Buzeve / PRESERVE Parandalues i humbjes se fillerit te buzeve 15ml

Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Kujdesi i Buzeve / PRESERVE Parandalues i humbjes se fillerit te buzeve 15ml

PRESERVE

 

Zgjat dhe rrit efektin e një injeksioni të Acidit Hialuronik për zmadhimin e buzëve. Hyalulip Preserve kompenson humbjen graduale të Acidit Hyaluronik, me një teknologji të molekulave të kapsuluara bio-disponueshme që lejojnë transportimin e Acidit Hyaluronik në shtresat më të thella të lëkurës. Kombinimi i peptideve biomimetike dhe zbutësve krijon gjithashtu një barrierë mbrojtëse që redukton humbjen transepidermale të ujit dhe zgjat efektin e mbushjes së buzëve.

1,600 L

In stock

Kur aplikohet: Formuluar posaçërisht për të ruajtur efektin e trajtimit të injektimit të buzëve. Aplikojeni në buzë çdo ditë për të mbështetur densitetin e ujit dhe patur hidratim të sipërfaqes.

Perberesit kryesore:

Aqua (Water), Crambe Abyssinica Seed Oil Phytosterol Esters, Stearyl Stearate, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Rhus Verniciflua Peel Wax, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Hyaluronic Acid, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-38, Portulaca Pilosa Extract, Salicylic Acid, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Cetearyl Ethylhexanoate, Tribehenin, Sucrose Cocoate, Xanthan Gum, Ceteth-20, Steareth-20, Ethylhexyl Palmitate, PEG-75 Stearate, Sorbitan Isostearate, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Mund t'ju pelqejne…

Best
Seller

THERAMID®
CLINICAL VITAMIN A
Trajtim intensiv me Retinoide (Retinal 0.1%, Retinol 0.3%, Granactiv Retinoid 5%)
30ml

3,900 L
Best
Seller

THERAMID®
C-TETRA E.F.
Trajtim intensiv me 20% Vitamin C ne tre forma, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

3,900 L

THERAMID®
ADVANCED EYE TREATMENT
Trajtim intensiv per syte me 5% Peptide, 5% Ceramide dhe 0.1% Retinol
15ml

3,400 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR Serum
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

1,900 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
VOLUME
Volumizues dhe hidratues buzesh me teknologji HydroPlump
15ml

1,600 L
Best
Seller

THERAMID®
AZID
Trajtim intensiv me 15% Acid Azelaik (forme e paster), Carnosine dhe Oatmeal koloidal
30ml

3,900 L

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.