Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Antirrudhe / GENTLE REJUVENATION Serum Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide) 30ml

Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Antirrudhe / GENTLE REJUVENATION Serum Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide) 30ml

GENTLE REJUVENATION Serum

 

Formula jonë më efektive për të luftuar shenjat kryesore të plakjes. Retinoli ynë i enkapsuluar arrin efektivitetin maksimal kundër plakjes duke reduktuar dukshëm rrudhat dhe linjat e shprehjes që në aplikimin e parë. Plotësuar me Niacinamide dhe Acid Ellagic për të përmirësuar tonin dhe shkëlqimin e lëkurës. Një formulë gjithëpërfshirëse me rezultate spektakolare.

2,300 L

In stock

Shqetësimi i lëkurës: Lekure qe po plaket dhe po humbet shkelqimin

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës

Kur aplikohet: Në rutinën e mbrëmjes. Përdorim i përditshëm

pH 5.3 – 5.8

Perberesit kryesore:

5% Encapsulated Ellagic Acid* (*0,15% Pure Ellagic Acid)
5% Niacinamide
0,3% Retinol

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Mund t'ju pelqejne…

THERAMID®
DERMA PEPTIDES
Trajtim intensiv me 22% Multi-Peptide
30ml

3,900 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
RETINAL AGE REVERSE Cream
5% Retinal i inkapsuluar, 2% Peptide Complex dhe 1% Bakuchiol
50ml

2,300 L

THERAMID®
ADVANCED EYE TREATMENT
Trajtim intensiv per syte me 5% Peptide, 5% Ceramide dhe 0.1% Retinol
15ml

3,400 L

TRANSPARENT Lab
DE-BLOAT SOOTHING EYE Serum
Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve (3% RevitalEyes® + 3% Kafeine)
15ml

1,800 L
Best
Seller

THERAMID®
CLINICAL VITAMIN A
Trajtim intensiv me Retinoide (Retinal 0.1%, Retinol 0.3%, Granactiv Retinoid 5%)
30ml

3,900 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR Serum
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

1,900 L

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.