Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares / ROSE CALMING Cleanser (PH 5.5) Lares i bute me 5% Centella + 5% Aloe Vera edhe per lekurat shume te ndjeshme 150ml

Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares / ROSE CALMING Cleanser (PH 5.5) Lares i bute me 5% Centella + 5% Aloe Vera edhe per lekurat shume te ndjeshme 150ml

ROSE CALMING Cleanser (PH 5.5)

 

Një hap thelbësor në çdo rutinë të kujdesit të lëkurës. Një pastrues fytyre i bute qe nuk shkumon, por pastron ne menyre efektive lekuren. Nuk e than apo irriton lekuren (edhe ate me te ndjeshmen). Me një nivel pH neutral me më pak se 10% surfaktantë, laresi eshte i formuluar për të respektuar lëkurën. Një domosdoshmëri në rutinën tuaj të përditshme e bërë me ujë trëndafili dhe Centella, me veti qetësuese dhe një kombinim ushqyes të Aloe Verës, tërshërës dhe Allantoinës, për të garantuar efektivitetin e procesit të pastrimit pa ndryshuar ekuilibrin natyral të lëkurës.

1,600 L

Out of stock

Shqetësimi i lëkurës: Lëkurë sensitive

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës

Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes

pH <5.5

Perberesit kryesore:

20% Rose Water
5% Aloe Vera
5% Centella
3% Oat Kernel
0,5% Allantoin

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Mund t'ju pelqejne…

TRANSPARENT Lab
PHA SOFT PEELING Cleanser
Lares me PHA+BHA (5% Gluconolactone + 1% Ac. Salicilik)
150ml

1,600 L
Best
Seller

Acnemy®
ZITCLEAN®
Larës xhel për fytyrën me 1% Ac. Salicilik, 0.1% Quora Noni dhe 3% Azeloglicine (Ac. Azelaic + Glicine)
150ml

1,300 L

TRANSPARENT Lab
BLEMISH CONTROL BHA Cleanser PH 3.5
Lares me 2% BHA dhe 5% Glicerine per lekura adulte me tendence akneike
150ml

1,600 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
OIL BASED Cleanser
Lares me baze vajore me 3% Squalene + 1% Vit E
200ml

2,200 L
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
BALANCING PEEL
Toner Eksfoliues i fuqishem me 6%AHA + 2%BHA (Ac. Glikolik + Salicilik)
120ml

1,900 L

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.