Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Trupit / Trupi Problematika / ZITBACK® Spray trupi për lëkurat me tendencë akneike 80ml

Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Trupit / Trupi Problematika / ZITBACK® Spray trupi për lëkurat me tendencë akneike 80ml

ZITBACK®

 

Spray jo komedogjen që thahet shpejt, pa vaj (oil free), i krijuar për të trajtuar aknet e trupit. Formuluar me acide beta dhe alfa (BHA dhe AHA), të cilat ndihmojnë në përtharjen e akneve aktive dhe eksfolimin e butë të lëkurës pa shkaktuar irritim. I pasur gjithashtu me ujë limoni, një eksfoliant natyral që ndihmon në parandalimin e formimit të pikave të zeza.

1,800 L

In stock

Udhëzime për përdorim:

Ditor. Natë/ditë. Aplikoni krem kundër diellit nëse përdoret gjatë ditës në zonat që do të ekspozohen ndaj rrezeve të diellit.

  • Jo komedogjenik
  • Pa parfume
  • pH 3.5 – 3.8

Kur ta përdorni:

Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë me një masazh të butë për përthithje më të mirë. Spërkateni produktin në një distancë prej 15 cm. Përdorim vetëm për trupin. Mos e përdorni në fytyrë.

Përbërësit kryesor:

10% Ekstakt uji limoni

5% Niacinamide

2.8% Acid Glikolik

1% Salicylic Acid

0,5% Quora Noni

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Mund t'ju pelqejne…

Acnemy®
ZITCONTROL®
Hidratues dhe Trajtues per fytyra te prirura ndaj akneve
40ml

2,100 L
Best
Seller

Acnemy®
POSTZIT®
Serum kunder shenjave dhe akneve
30ml

1,900 L
Best
Seller

Acnemy®
ZITCLEAN®
Larës xhel për fytyrën me 1% Ac. Salicilik, 0.1% Quora Noni dhe 3% Azeloglicine (Ac. Azelaic + Glicine)
150ml

1,300 L
Best
Seller

Acnemy®
ZITBODY®
Xhel larës i dedikuar për aknet & pikat e zeza në trup
200ml

1,900 L
Best
Seller

Acnemy®
ZITPEEL®
Eksfoljues 8%AHA + 8%BHA + 3%PHA për lëkurë të prirur ndaj akneve
40ml

2,000 L
Best
Seller

Acnemy®
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

2,000 L

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.