Duke treguar 4 rezultate

Elyn’s Lab
ACNE CONTROL
10% niacinamide + 1% zink pca zgjidhja per lekuren me mbiprodhim yndyre dhe akne
30ml

1,400 L

Elyn’s Lab
AGE LIMIT
Serum me 0,5% retinol ne trajte uji per te luftuar rrudhat, njollat dhe aknet
30ml

1,500 L

Elyn’s Lab
MUST HAVE
Lares i bute ne trajte xheli i cili pastron thellesisht lekuren tuaj pa e thare apo irrituar ate
100ml

900 L

TRANSPARENT Lab
PURE GLYCERIN FACE Serum
Serum hidratues me 15% Glicerine + 5% Aminoacide
50ml

1,700 L
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.