Duke treguar 5 rezultate

SALE!
Up to 100%

THERAMID®
HAPCA FILLER
Trajtim intensiv me Acid Hialuronik
30ml

3,900 L

Timeless Skincare
HYALURONIC ACID + VITAMIN C SERUM
Serum hidratues dhe antioksidues i cili parandalon linjat, rrudhat dhe njëtrajtëson tonin e lëkurës
30ml

2,200 L

Timeless Skincare
HYALURONIC ACID 100% PURE
Super dozë e karikuar me 100% Ac. Hialuronik të pastër për hidratim maksimal të lëkurës
30ml

1,400 L

Elyn’s Lab
QUEEN OF HYDRATION
Serum super hidratues me 1% acid hialuronik I cili deperton ne thellesi te lekures falë 5 formave molekulare
30ml

1,300 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
SUPER C Serum
5% Vitamine C + 5% Acid Hialuronik per linjat e holla dhe lekure me te forte
30ml

2,200 L
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.