Duke treguar 16 rezultate

Best
Seller

Timeless Skincare
10% VITAMIN C + E FERULIC ACID SERUM
Vitamin C e Pastër (Acid Ascorbic) për efekt antioksidues, antirrudhë dhe antinjollë
30ml / 50ml

2,500 L3,300 L
Best
Seller
Out of stock

Timeless Skincare
20% VITAMIN C + E FERULIC ACID SERUM
Vitamin C e Pastër (Acid Ascorbic) për efekt antioksidues, antirrudhë dhe antinjollë
30ml / 50ml

2,500 L3,300 L

Timeless Skincare
ARGAN OIL 100% PURE
Vaj shumëfunksional hidratues dhe qetësues për fytyrën, flokët dhe trupin
30ml

1,500 L
Best
Seller

Timeless Skincare
COENZYME Q10 SERUM
Serum antioksidues i cili stimulon prodhimin e kolagjenit dhe riparon lekuren e dëmtuar
30ml

2,500 L
Best
Seller

Timeless Skincare
DARK CIRCLE EYE CREAM
Krem që redukton rrathët e zinj, ul enjtjet dhe rrit elasticitetin dhe hidratimin
15ml

2,200 L

Timeless Skincare
HA MATRIXYL®️ 3000 W/ CUCUMBER SPRAY
Spray hidratues dhe antirrudhë me Peptide, Ac. Hialuronik dhe Kastravec që mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm
100ml

2,000 L

Timeless Skincare
HA MATRIXYL®️ 3000 W/ LAVENDER SPRAY
Spray hidratues dhe antirrudhë me Peptide, Ac. Hialuronik dhe Lavandër që mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm
100ml

2,000 L
Out of stock

Timeless Skincare
HA MATRIXYL®️ 3000 W/ ORANGE SPRAY
Spray hidratues dhe antirrudhë me Peptide, Ac. Hialuronik dhe Portokall që mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm
100ml

2,000 L

Timeless Skincare
HA MATRIXYL®️ 3000 W/ ROSE SPRAY
Spray hidratues dhe antirrudhë me Peptide, Ac. Hialuronik dhe Trëndafil që mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm
100ml

2,000 L

Timeless Skincare
HYALURONIC ACID + VITAMIN C SERUM
Serum hidratues dhe antioksidues i cili parandalon linjat, rrudhat dhe njëtrajtëson tonin e lëkurës
30ml

2,200 L

Timeless Skincare
HYALURONIC ACID 100% PURE
Super dozë e karikuar me 100% Ac. Hialuronik të pastër për hidratim maksimal të lëkurës
30ml

1,400 L

Timeless Skincare
HYDRATING EYE CREAM
Krem hidratues dhe freskues për zonën rreth syve që redukton enjtjet dhe parandalon rrudhat
15ml

2,200 L
Best
Seller

Timeless Skincare
MATRIXYL®️ 3000
Serum me peptide i cili nxit prodhimin e kolagjenit, rrit elasticitetin e lëkurës dhe përmirëson linjat / rrudhat
30ml

2,800 L

Timeless Skincare
MATRIXYL®️ SYNTHE’6®️
Serum me peptide i cili nxit prodhimin e kolagjenit, rrit elasticitetin e lëkurës dhe përmirëson linjat / rrudhat
30ml

2,800 L

Timeless Skincare
SQUALANE OIL 100% PURE
Vaj shumëfunksional për fytyrën, flokët dhe trupin që trajton dhe mbron lëkurën pa jetë
30ml

1,500 L

Timeless Skincare
VITAMIN B5 SERUM
Serum me B5 i cili qetëson lëkurën e irrituar, zbeh skuqjet dhe njollat e akneve
30ml

2,200 L
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.