Duke treguar 4 rezultate

Acnemy®
ZITCALM® Cleanser
Larës qetësues kundër skuqjeve
150ml

1,200 L
Best
Seller

Acnemy®
ZITCLEAN®
Larës xhel për fytyrën me 1% Ac. Salicilik, 0.1% Quora Noni dhe 3% Azeloglicine (Ac. Azelaic + Glicine)
150ml

1,300 L

Acnemy®
ZITMINIS®
Mini seti esencial për një rutinë kundër akneve
Mini Size

3,000 L
Best
Seller

Acnemy®
ZITPEEL®
Eksfoljues 8%AHA + 8%BHA + 3%PHA për lëkurë të prirur ndaj akneve
40ml

2,000 L
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.