Duke treguar 8 rezultate

Best
Seller

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues dhe hidratues me 1% Bakuchiol, 1% Centella dhe 1% Peptide
50ml

2,000 L
Out of stock

THERAMID®
COPPER PEPTIDE
Trajtim intensiv antirrudhë me 3% Copper Peptide
30ml

4,900 L
Best
Seller

Timeless Skincare
DARK CIRCLE EYE CREAM
Krem që redukton rrathët e zinj, ul enjtjet dhe rrit elasticitetin dhe hidratimin
15ml

2,200 L

THERAMID®
DERMA PEPTIDES
Trajtim intensiv me 22% Multi-Peptide
30ml

3,900 L
Best
Seller

Timeless Skincare
MATRIXYL®️ 3000
Serum me peptide i cili nxit prodhimin e kolagjenit, rrit elasticitetin e lëkurës dhe përmirëson linjat / rrudhat
30ml

2,800 L

Timeless Skincare
MATRIXYL®️ SYNTHE’6®️
Serum me peptide i cili nxit prodhimin e kolagjenit, rrit elasticitetin e lëkurës dhe përmirëson linjat / rrudhat
30ml

2,800 L

Elyn’s Lab
PEPTIDE COCKTAIL
Krem hidratues dhe antirrudhe me 4% Peptide dhe Antioksidante
50ml

1,600 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
RETINAL AGE REVERSE Cream
5% Retinal i inkapsuluar, 2% Peptide Complex dhe 1% Bakuchiol
50ml

2,300 L
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.