Duke treguar 2 rezultate

Elyn’s Lab
ALL IN
Hidratues i lehte ne trajte Xhel-kremi per lekura mikse dhe te yndyrshme
100ml

1,700 L
Best
Seller

BODY+ME
Skin soothing body treatment with 15% Urea
Krem ultra hidratues dhe qetësues për lëkurat shumë të thata, te irrituara ose me dermatitit, ekzema dhe psoriazis me 15% Urea, 3% Ceramide Complex dhe 0.15% Vit. E
300ml

1,500 L
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.