Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Problematika te ndryshme / PIE Acne Red Spot Fading Treatment Trajtimi i eritemës (skuqjeve) post-inflamatore me acid 5% Ac. Glikolik, 5% Niacinamide dhe 2% Ac. Salicilik 30ml

Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Problematika te ndryshme / PIE Acne Red Spot Fading Treatment Trajtimi i eritemës (skuqjeve) post-inflamatore me acid 5% Ac. Glikolik, 5% Niacinamide dhe 2% Ac. Salicilik 30ml

PIE Acne Red Spot Fading Treatment

 

A e dini se jo të gjitha njollat në lëkurë shfaqen për të njëjtën arsye? Kjo është arsyeja pse është thelbësore të identifikohet saktë lloji i njollës që duhet trajtuar. Ne në Transparent Lab jemi të parët që segmentojmë gamën e produkteve për korrigjimin e pikave dhe fokusojmë në gamën e tyre të veprimit.
PIE Acne Red Spot Fading Treatment është trajtimi ideal për zbehjen e njollave të kuqe të akneve që shkaktojnë një ton të pabarabartë të lëkurës dhe shfaqen pas acarimit të lëkurës dhe akneve inflamatore.

1,900 L

In stock

Shqetësimi i lëkurës: Hiperpigmentimi

Lloji i lëkurës: Për të gjitha llojet e lëkurës, përvec atyre sensitive

Kur aplikohet: Në rutinën e  mbrëmjes

Perberesit kryesore:

5% Encapsulated Glycolic Acid* (*0.15% Pure Glycolic Acid)
5% Niacinamide
2% Encapsulated Salicylic Acid* (*0.04% Pure Salicylic Acid)
1% Ectoine
0,3% Luminia Granatum

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Mund t'ju pelqejne…

TRANSPARENT Lab
ADULT ACNE TREATMENT
Trajtim akne per adult me 5% Ac. Salicilik, 5% Azeloglicina, 3% Zinc PCA, 1% Quora Noni
30ml

1,900 L
Best
Seller

Acnemy®
POSTZIT®
Serum kunder shenjave dhe akneve
30ml

1,900 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
PIH Sun Spot Fading Treatment
Trajtimi i hiperpigmentimit post-inflamator (5% Ac. Traneksamik, 5% Azeloglicina, 5% Niacinamide, 1% Ac. Kojic)
30ml

1,900 L
Best
Seller

Acnemy®
ZITPEEL®
Eksfoljues 8%AHA + 8%BHA + 3%PHA për lëkurë të prirur ndaj akneve
40ml

2,000 L
Best
Seller

Acnemy®
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

2,000 L
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
BALANCING PEEL
Toner Eksfoliues i fuqishem me 6%AHA + 2%BHA (Ac. Glikolik + Salicilik)
120ml

1,900 L

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.