Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Problematika te ndryshme / OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT Maskë rigjeneruese për buzët me 3% Ac. Hialuronik + 0.5% Ceramide (gjatë natës) 15ml

Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Problematika te ndryshme / OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT Maskë rigjeneruese për buzët me 3% Ac. Hialuronik + 0.5% Ceramide (gjatë natës) 15ml

OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT

 

Maskë riparuese dhe hidratuese e cila vepron gjatë natës për buzë sa më të buta. Hidraton dhe rikthen pamjen e tyre origjinale gjatë natës, falë kombinimit ekskluziv të kompleksit prej 6 ceramidesh me bazë bimore dhe acidit hialuronik, i cili depërton thellë në lëkurë. Kombinimi ideal për buzë perfekte.

1,200 L

In stock

Aplikoni një sasi të konsiderueshme produkti mbi buzë. Përdoreni para gjumit dhe lëreni gjatë natës. Fshijeni butësisht ose pastroheni në mëngjes.

Shqetësimi i lëkurës: Buzë të thata/dehidratuara dhe/apo te plasaritura

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës

Kur aplikohet: Në rutinën e mbrëmjes. Përdorim i përditshëm

pH 5 – 5.5

Perberesit kryesore:
3% Acid Hialuronik (i inkapsuluar)
0.5% Ceramide

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Mund t'ju pelqejne…

HAIRVEST®
EYELASH GROWTH
Serum per rritjen e Qerpikeve
8ml

1,900 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
GENTLE REJUVENATION Serum
Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide)
30ml

2,300 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR Serum
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

1,900 L

Hyalulip®
PRESERVE
Parandalues i humbjes se fillerit te buzeve
15ml

1,600 L
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
VOLUME
Volumizues dhe hidratues buzesh me teknologji HydroPlump
15ml

1,600 L

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.