Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Trajtimi i Akneve / ZITPROOF® NOSE Patches hidrokoloidale per hunden 10 Copë

Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Trajtimi i Akneve / ZITPROOF® NOSE Patches hidrokoloidale per hunden 10 Copë

ZITPROOF® NOSE

 

Thuaju lamtumirë akneve dhe pikave të zeza me Zitproof® Nose, patches me hidrokoloid të Acnemy që pastrojnë shpejt dhe pa mundim dhe përmirësojnë pamjen e poreve.

Në vetëm 1 aplikim, thith, tret dhe largon papastërtitë, sebumin e tepërt dhe qelizat e vdekura që bllokojnë poret e hundës gjatë gjumit. Pjesa me e mire? Janë super fleksibël dhe mund t’i hiqni butësisht pa lënë shenja apo acarim.

10 Njesi

2,200 L

In stock

Si funksionon Zitproof® Nose? Patches janë krijuar me një bazë hidrokoloidale të pasuruar me Acid Salicilik, të cilat punojne në mënyrë sinergjike për të pastruar thellësisht poret, duke thithur papastërtitë dhe sebumin e tepërt, duke e lënë lëkurën të pastër, të lëmuar, pa defekte dhe me pore të rafinuara.

Vendosni një patch në hundë, me lëkurë të pastër dhe të thatë dhe lëreni të veprojë për 6 deri në 8 orë. Kur patch bëhet i bardhë ose i errët, është koha për ta hequr atë, duke marrë me vete të gjithë sebumin dhe papërsosmëritë që ishin brenda. Është kaq e lehtë.

Si ta përdorni:

1. Pastroni zonën që do të trajtoni me një pastrues të fytyrës dhe thani lëkurën me një peshqir.
2. Hiqeni copëzën nga paketimi dhe aplikojeni në zonën e hundës.
3. Për të maksimizuar efektivitetin e patch-it, lëreni për 6 deri në 8 orë ose gjatë natës.
4. Pasi të ketë kaluar koha, hiqni copëzën dhe pastroni zonën.

Përbërësit kryesorë:

HIDROKOLOID
ACIDI SALICILIK

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Mund t'ju pelqejne…

Best
Seller

Acnemy®
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

2,000 L

Acnemy®
ZITPROOF® MULTIZITS
Patches XL me hidrokoloid per faqet, mjekren dhe ballin
10 Copë

1,800 L
Best
Seller

Acnemy®
DRYZIT®
Locion per pertharjen e akneve aktive (me qelb)
30ml

1,900 L
Best
Seller

Acnemy®
ZITCLEAN®
Larës xhel për fytyrën me 1% Ac. Salicilik, 0.1% Quora Noni dhe 3% Azeloglicine (Ac. Azelaic + Glicine)
150ml

1,300 L
Best
Seller

Acnemy®
ZITPROOF® SPOT
Patches individual me hidrokoloid
36 Copë

1,400 L

Acnemy®
ZITLESS®
Patches me mikroshigjeta (microdarts) për aknet e brendshme (nën lëkurë)
5 Copë

1,500 L

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.